stres

to mobilizacja organizmu i tak ją traktuj

diagnoza potrzeb

Każda branża, firma, zespół to inny problem, dlatego najpierw musimy poznać Twoje potrzeby, aby opracować odpowiednie rozwiązanie.

z czym zgłaszają się Klienci

Pracownicy z powodu długotrwałego stresu czują się wyczerpani i zdemotywowani.

Menadżerowie nie rozpoznają u siebie na czas sygnałów stresowych, co wpływa
na ich zdrowie.

Brak umiejętności radzenia sobie ze stresem obniża jakość pracy i pogarsza kontakty międzyludzkie.

przykładowe szkolenia

radzenie sobie ze stresem i budowanie odporności

Szkolenie, podczas którego wykonasz swój własny profil stresu i dowiesz się jakie dokładnie obszary życia zawodowego i prywatnego, i w jakim stopniu działają na Ciebie stresująco. Opracujesz także własną strategię radzenia sobie z odczuwanymi napięciami zanim staną się zbyt intensywne.

Przeznaczone jest dla osób, które funkcjonują w środowisku stresogennym ryzykując coraz silniejsze odczuwanie wpływu długotrwałego stresu na zdrowie fizyczne i psychiczne, chcą nauczyć się radzić sobie ze stresem i przyjrzeć się własnemu postrzeganiu stresu, aby móc dokonać zmiany.

do 15 uczestników 

2 dni (2 x 8 godz.)

Jako ludzie mamy skłonność do powracania do starych nawyków dlatego, aby zdobytą podczas szkoleń wiedzę utrwalić, po 6 m-cach sugerujemy skorzystanie z naszych szkoleń przypominających (follow up). Odświeżymy Ci wiedzę, ale przede wszystkim porozmawiamy o  Twoich doświadczeniach z minionych miesięcy i przeanalizujemy, co uległo poprawie, a nad czym możesz  jeszcze popracować.

Twoja osobowość w stresie

Stres jest kwestią indywidualną i w dużej mierze zależy od naszej osobowości. To, co jedną osobę stresuje, dla innej nie jest zupełnie problemem. To osobowość sprawia, że postrzegamy pewne sytuacje jako napięte i stresujące.

Podczas szkolenia wykonasz profil swojej osobowości w stresie. Przyjrzysz się swojej osobowości w stresujących sytuacjach i dotrzesz do składających się na nią zachowań. Dzięki temu dostrzeżesz własne zasoby do radzenia sobie ze stresem i opracujesz strategie krótko i długoterminowe, które najlepiej do Ciebie pasują.

Nikt tak dobrze nie stworzy indywidualnego planu pracy ze stresem, jak my sami. To my znamy swoją osobowość i wiemy, jakie działania będziemy skłonni wprowadzać i kontynuować.

Przeznaczone jest dla osób, które funkcjonują w środowisku stresogennym ryzykując coraz silniejsze odczuwanie wpływu długotrwałego stresu na zdrowie fizyczne i psychiczne, chcą nauczyć się radzić sobie ze stresem i przyjrzeć się własnemu postrzeganiu stresu, aby móc dokonać zmiany.

do 15 uczestników 

2 dni (2 x 8 godz.)

Jako ludzie mamy skłonność do powracania do starych nawyków dlatego, aby zdobytą podczas szkoleń wiedzę utrwalić, po 6 m-cach sugerujemy skorzystanie z naszych szkoleń przypominających (follow up). Odświeżymy Ci wiedzę, ale przede wszystkim porozmawiamy o Twoich doświadczeniach z minionych miesięcy i przeanalizujemy, co uległo poprawie, a nad czym możesz  jeszcze popracować.

umów się na bezpłatną konsultację

Jeśli widzisz w swojej firmie obszar do poprawy/nie wszystko działa tak, jakbyś sobie tego życzył, zapraszamy Cię do kontaktu. Postaramy się odezwać naj najszybciej.

Umówimy się na bezpłatne spotkanie on-line lub rozmowę telefoniczną (15-30 min) i porozmawiamy o tym, co możemy zrobić dla Twojej firmy, aby poprawić obecną sytuację.

Anna Kazibudzka

kom. +48 519 196 007